Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  SaloCup6 2018    Tulostuspäivämäärä  14 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  19:13   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  14 joulukuu 2018         
 
 
Laji 1, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sara Suonio  2006    306          34.47   
  Salon Uimarit                   
Sanni Tapio  2005    227          38.06   
  Salon Uimarit                   
Emma Laaksonen  2009    139          44.81   
  Salon Uimarit  46.42                 
 
Laji 2, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kaapo Tuomainen  2008    173          36.39   
  Salon Uimarit                   
Viljam Savolainen  2008    135          39.53   
  Salon Uimarit                   
Miro Järvinen  2008    72          48.74   
  Salon Uimarit  52.28                 
 
Laji 3, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 9 - 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ella Lindholm  2008    167  49.41        1:44.83   
  Salon Uimarit  1:50.18                 
                     
 
Laji 3, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Fiia Pyykkö  2001    401  35.09        1:18.26   
  Salon Uimarit  1:17.92                 
                     
Ronja Mäkelä  2005              DSQ  75m 
  Salon Uimarit                   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
Sonja Heikkilä  2006              DSQ   
  Salon Uimarit                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 4, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eemeli Havia  2010    57  1:00.42        2:11.44   
  Salon Uimarit                   
                     
 
Laji 4, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kaapo Tuomainen  2008    172  45.09        1:31.11   
  Salon Uimarit                   
                     
Viljam Savolainen  2008    119  49.41        1:42.95   
  Salon Uimarit                   
                     
Elias Sahla  2007              DSQ   
  Salon Uimarit                   
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
                     
 
Laji 5, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aliisa Soini  2007    373  36.25  1:20.25  2:14.04    2:52.95   
  Salon Uimarit  2:53.97                 
                     
Essi Pyykkö  2006    320  41.71  1:30.18  2:20.53    3:02.07   
  Salon Uimarit  3:05.14                 
                     
Diana Raduly Baka  2006    318  42.19  1:30.71  2:22.91    3:02.48   
  Salon Uimarit  3:24.59                 
                     
Kerttu Heinä  2006    278  40.55  1:30.91  2:29.47    3:10.71   
  Salon Uimarit                   
                     
Saima Peltonen  2007    260  44.03  1:35.74  2:32.67    3:15.00   
  Salon Uimarit  3:19.17                 
                     
Aurora Änäkkälä  2007    256  40.66  1:30.76  2:28.30    3:16.02   
  Salon Uimarit                   
                     
Viivi Loimusto  2007    206  47.81  1:39.96  2:42.96    3:30.82   
  Salon Uimarit  3:33.07                 
                     
Malva Salmelin  2006              DSQ   
  Salon Uimarit  3:10.09                 
  SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
Sara Suonio  2006              DSQ   
  Salon Uimarit  3:22.75                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 5, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sanni Tapio  2005              DSQ   
  Salon Uimarit                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Nuutti Vienonen  2005    260  36.97  1:19.98  2:11.33    2:51.62   
  Salon Uimarit                   
                     
Matias Saarinen  2006    238  37.87  1:20.98  2:14.50    2:56.76   
  Salon Uimarit  2:56.96                 
                     
Miika Nurminen  2005              DSQ   
  Salon Uimarit  3:00.39                 
  SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 7, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Roosa Tuomainen  2005    468  1:19.57  2:49.05  4:21.05    5:36.07   
  Salon Uimarit  5:37.43                 
                     
Kiia Metsäkonkola  2005    361  1:27.34  3:03.66  4:44.79    6:06.49   
  Salon Uimarit                   
                     
 
Laji 7, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sini Heikkilä  2003    370  1:23.57  3:50.31  5:22.35    6:03.60   
  Salon Uimarit                   
                     
 
Laji 8, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Verneri Lehtovaara  2004    464  1:05.03  2:23.54  3:55.94    5:04.14   
  Salon Uimarit                   
                     
Alexander Malyshkov  2004    407  1:15.55  2:37.58  4:06.67    5:17.53   
  Salon Uimarit  5:52.74                 
                     
Aku Hyrsylä  2003    307  1:17.12  2:48.08  4:28.77    5:48.97   
  Salon Uimarit                   
                     
Roope Tuomainen  2004    268  1:27.85  3:04.38  4:55.60    6:05.04   
  Salon Uimarit                   
                     
Egor Malyshkov  2003    267  1:18.32  2:53.59  4:44.55    6:05.40   
  Salon Uimarit                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  14 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  19:13