Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  SaloCup5 2018    Tulostuspäivämäärä  26 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  19:19   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  26 lokakuu 2018         
 
 
Laji 1, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Emma Laaksonen  2009  Salon Uimarit            46.42   
Valma Heinä  2008  Salon Uimarit            50.36   
Moona Mäkelä  2008  Salon Uimarit            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Sanni Tapio  2005  Salon Uimarit            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 2, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Vilho Haikonen  2009  Salon Uimarit            45.89   
Eemeli Havia  2010  Salon Uimarit            50.49   
Miro Järvinen  2008  Salon Uimarit            52.28   
Akseli Änäkkälä  2010  Salon Uimarit            54.59   
                     
 
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 9 - 10 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Matilda Saarinen  2008  Salon Uimarit            46.94   
Ella Lindholm  2008  Salon Uimarit            46.95   
Moona Mäkelä  2008  Salon Uimarit            57.75   
Valma Heinä  2008  Salon Uimarit            1:01.46   
Emma Laaksonen  2009  Salon Uimarit            1:05.65   
                     
 
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Aliisa Soini  2007  Salon Uimarit            37.08   
Malva Salmelin  2006  Salon Uimarit            39.32   
Kerttu Heinä  2006  Salon Uimarit            39.86   
Diana Raduly Baka  2006  Salon Uimarit            40.65   
Aurora Änäkkälä  2007  Salon Uimarit            41.40   
Essi Pyykkö  2006  Salon Uimarit            41.64   
Viivi Loimusto  2007  Salon Uimarit            42.52   
Saima Peltonen  2007  Salon Uimarit            44.51   
Sonja Heikkilä  2006  Salon Uimarit            44.62   
                     
 
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kiia Metsäkonkola  2005  Salon Uimarit            34.94   
Roosa Tuomainen  2005  Salon Uimarit            36.42   
Sanni Tapio  2005  Salon Uimarit            48.41   
                     
 
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Sini Heikkilä  2003  Salon Uimarit            34.01   
                     
 
Laji 4, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eemeli Havia  2010  Salon Uimarit            57.22   
Vilho Haikonen  2009  Salon Uimarit            DSQ   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 4, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kaapo Tuomainen  2008  Salon Uimarit            43.28   
Viljam Savolainen  2008  Salon Uimarit            46.59   
Miro Järvinen  2008  Salon Uimarit            1:04.85   
                     
 
Laji 4, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Nuutti Vienonen  2005  Salon Uimarit            35.40   
Matias Saarinen  2006  Salon Uimarit            36.94   
Matias Kotilainen  2006  Salon Uimarit            39.68   
Miika Nurminen  2005  Salon Uimarit            43.97   
Joonatan Hietarinne  2006  Salon Uimarit            47.16   
Kalle Yli-Jama  2006  Salon Uimarit            52.62   
                     
 
Laji 4, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Verneri Lehtovaara  2004  Salon Uimarit            30.55   
Olli Havia  2004  Salon Uimarit            35.31   
Joona Pohjola  2004  Salon Uimarit            35.52   
Egor Malyshkov  2003  Salon Uimarit            35.75   
Aku Hyrsylä  2003  Salon Uimarit            35.90   
Alexander Malyshkov  2004  Salon Uimarit            DSQ   
  SW 6.3 Sukellus uidessa/maaliin tullessa               
                     
 
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 9 - 10 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Matilda Saarinen  2008  Salon Uimarit            49.99   
Ella Lindholm  2008  Salon Uimarit            50.67   
                     
 
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Sonja Heikkilä  2006  Salon Uimarit            DNS   
                     
 
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kaapo Tuomainen  2008  Salon Uimarit            48.36   
Viljam Savolainen  2008  Salon Uimarit            53.59   
                     
 
Laji 7, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Aliisa Soini  2007  Salon Uimarit    38.73        1:23.26   
Diana Raduly Baka  2006  Salon Uimarit    44.67        1:36.89   
Essi Pyykkö  2006  Salon Uimarit    43.58        1:37.84   
Malva Salmelin  2006  Salon Uimarit    43.77        1:39.54   
Kerttu Heinä  2006  Salon Uimarit    44.62        1:44.21   
Saima Peltonen  2007  Salon Uimarit    44.80        1:44.38   
Aurora Änäkkälä  2007  Salon Uimarit    46.80        1:48.57   
Viivi Loimusto  2007  Salon Uimarit            DNF   
                     
 
Laji 8, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Matias Saarinen  2006  Salon Uimarit    39.87        1:23.59   
Nuutti Vienonen  2005  Salon Uimarit    39.08        1:23.91   
Miika Nurminen  2005  Salon Uimarit    43.31        1:32.36   
Joonatan Hietarinne  2006  Salon Uimarit    48.03        1:48.84   
Kalle Yli-Jama  2006  Salon Uimarit    58.79        2:05.22   
Matias Kotilainen  2006  Salon Uimarit            DSQ  50m 
  SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 9, 200m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Roosa Tuomainen  2005  Salon Uimarit    37.24  1:19.90  2:06.20    2:53.58   
Kiia Metsäkonkola  2005  Salon Uimarit    40.10  1:32.19  2:29.74    3:23.14   
                     
 
Laji 9, 200m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Sini Heikkilä  2003  Salon Uimarit            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 10, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Verneri Lehtovaara  2004  Salon Uimarit    29.51  1:04.28  1:39.73    2:15.19   
Alexander Malyshkov  2004  Salon Uimarit    38.93  1:23.88  2:09.16    2:51.78   
Aku Hyrsylä  2003  Salon Uimarit    35.71  1:20.04  2:07.49    2:55.79   
Egor Malyshkov  2003  Salon Uimarit    36.66  1:21.13  2:10.38    2:59.15   
Joona Pohjola  2004  Salon Uimarit    37.62  1:24.19  2:13.04    3:00.34   
Olli Havia  2004  Salon Uimarit    37.95  1:29.95  2:25.85    3:17.85   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  26 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  19:19