Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  2018 SaloCup 4    Tulostuspäivämäärä  31 elokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  19:27   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  31 elokuu 2018         
 
 
Laji 1, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 9 - 10 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Matilda Saarinen  2008  Salon Uimarit            48.83   
Moona Mäkelä  2008  Salon Uimarit            1:01.43   
Emma Laaksonen  2009  Salon Uimarit            1:03.31   
Valma Heinä  2008  Salon Uimarit            1:03.63   
Ella Lindholm  2008  Salon Uimarit            DSQ  25m 
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Vilho Haikonen  2009  Salon Uimarit            1:03.69   
Eemeli Havia  2010  Salon Uimarit            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kaapo Tuomainen  2008  Salon Uimarit            45.98   
Viljam Savolainen  2008  Salon Uimarit            49.22   
Elias Sahla  2007  Salon Uimarit            53.62   
Miro Järvinen  2008  Salon Uimarit            1:02.62   
                     
 
Laji 3, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Aliisa Soini  2007  Rauman Uimaseura    40.65        1:23.26   
Malva Salmelin  2006  Salon Uimarit    42.70        1:29.70   
Essi Pyykkö  2006  Salon Uimarit    45.41        1:31.20   
Kerttu Heinä  2006  Salon Uimarit    42.99        1:31.72   
Aurora Änäkkälä  2007  Salon Uimarit    45.03        1:31.99   
Viivi Loimusto  2007  Salon Uimarit    46.06        1:35.60   
Diana Raduly Baka  2006  Salon Uimarit            1:37.32   
Saima Peltonen  2007  Salon Uimarit            1:39.69   
Sonja Heikkilä  2006  Salon Uimarit            1:44.79   
                     
 
Laji 3, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Fiia Pyykkö  2001  Salon Uimarit            1:19.55   
Maija Nurminen  2005  Salon Uimarit            1:53.66   
                     
 
Laji 4, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Matias Saarinen  2006  Salon Uimarit    40.88        1:25.59   
Miika Nurminen  2005  Salon Uimarit    48.60        1:40.29   
Kalle Yli-Jama  2006  Salon Uimarit    54.29        1:50.59   
Matias Kotilainen  2006  Salon Uimarit            DSQ  50m 
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
Nuutti Vienonen  2005  Salon Uimarit            DSQ  25m 
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
Veeti Akkanen  2006  Salon Uimarit            DSQ  25m 
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 5, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Roosa Tuomainen  2005  Salon Uimarit    39.30  1:22.63  2:06.78    2:48.98   
Kiia Metsäkonkola  2005  Salon Uimarit    40.64  1:26.29  2:12.67    2:57.42   
                     
 
Laji 6, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Verneri Lehtovaara  2004  Salon Uimarit    34.74  1:13.55  1:51.86    2:28.27   
Alexander Malyshkov  2004  Salon Uimarit    36.25  1:16.04  1:57.70    2:37.72   
Olli Havia  2004  Salon Uimarit    40.49  1:25.06  2:10.09    2:52.24   
Roope Tuomainen  2004  Salon Uimarit    43.10  1:27.47  2:10.59    2:52.72   
Joona Pohjola  2004  Salon Uimarit    41.95  1:27.89  2:12.79    2:55.35   
Egor Malyshkov  2003  Salon Uimarit            DSQ   
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 9 - 10 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Matilda Saarinen  2008  Salon Uimarit            41.57   
Emma Laaksonen  2009  Salon Uimarit            50.72   
Valma Heinä  2008  Salon Uimarit            1:01.37   
                     
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Aliisa Soini  2007  Rauman Uimaseura            32.08   
Malva Salmelin  2006  Salon Uimarit            32.76   
Kerttu Heinä  2006  Salon Uimarit            34.07   
Essi Pyykkö  2006  Salon Uimarit            35.20   
Saima Peltonen  2007  Salon Uimarit            35.59   
Diana Raduly Baka  2006  Salon Uimarit            36.08   
Viivi Loimusto  2007  Salon Uimarit            36.30   
Aurora Änäkkälä  2007  Salon Uimarit            37.12   
Sonja Heikkilä  2006  Salon Uimarit            40.27   
                     
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Roosa Tuomainen  2005  Salon Uimarit            29.72   
Kiia Metsäkonkola  2005  Salon Uimarit            31.65   
                     
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Fiia Pyykkö  2001  Salon Uimarit            29.49   
                     
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Vilho Haikonen  2009  Salon Uimarit            50.29   
Eemeli Havia  2010  Salon Uimarit            53.08   
                     
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kaapo Tuomainen  2008  Salon Uimarit            37.08   
Viljam Savolainen  2008  Salon Uimarit            39.37   
Elias Sahla  2007  Salon Uimarit            41.80   
Miro Järvinen  2008  Salon Uimarit            54.38   
                     
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Nuutti Vienonen  2005  Salon Uimarit            31.11   
Matias Kotilainen  2006  Salon Uimarit            33.71   
Miika Nurminen  2005  Salon Uimarit            34.31   
Matias Saarinen  2006  Salon Uimarit            35.04   
Kalle Yli-Jama  2006  Salon Uimarit            40.18   
Veeti Akkanen  2006  Salon Uimarit            43.57   
                     
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Verneri Lehtovaara  2004  Salon Uimarit            26.78   
Alexander Malyshkov  2004  Salon Uimarit            27.76   
Joona Pohjola  2004  Salon Uimarit            28.68   
Egor Malyshkov  2003  Salon Uimarit            28.71   
Roope Tuomainen  2004  Salon Uimarit            29.65   
Olli Havia  2004  Salon Uimarit            29.79   
Henry Vaga  2003  Salon Uimarit            37.13   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  31 elokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  19:27