Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Salo Cup 3 Kevät 2018    Tulostuspäivämäärä  06 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  15:59   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  06 toukokuu 2018         
 
 
Laji 1, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 9 - 10 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Matilda Saarinen  2008  Salon Uimarit    48.50  1:46.27  2:45.53    3:43.61   
Ella Lindholm  2008  Salon Uimarit    54.28  1:52.35  2:52.21    3:47.42   
                     
 
Laji 1, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Lyyli Laitinen  2007  Salon Uimarit    59.55  2:12.74  3:27.62    4:39.09   
                     
 
Laji 2, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Eemeli Havia  2010  Salon Uimarit    1:01.49  2:10.74  3:16.81    4:22.23   
                     
 
Laji 2, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Kaapo Tuomainen  2008  Salon Uimarit    40.87  1:29.84  2:21.50    3:06.25   
Viljam Savolainen  2008  Salon Uimarit    44.10  1:35.41  2:28.41    3:17.50   
                     
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Malva Salmelin  2006  Salon Uimarit    1:25.10  2:59.56  4:37.74    6:10.30   
Kerttu Heinä  2006  Salon Uimarit    1:27.30  3:03.77  4:40.43    6:13.53   
Essi Pyykkö  2006  Salon Uimarit    1:32.81  3:14.86  4:57.51    6:36.21   
Diana Raduly Baka  2006  Salon Uimarit    1:35.54  3:16.79  4:57.54    6:37.17   
Sara Suonio  2006  Salon Uimarit    1:36.70  3:21.82  5:05.20    6:45.74   
Saima Peltonen  2007  Salon Uimarit    1:38.56  3:24.31  5:14.46    6:58.71   
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Matias Saarinen  2006  Salon Uimarit    1:25.60  2:59.44  4:33.91    6:09.16   
Miika Nurminen  2005  Salon Uimarit    1:25.51  2:57.91  4:33.12    6:09.51   
Matias Kotilainen  2006  Salon Uimarit    1:29.79  3:10.99  4:53.41    6:34.65   
Joonatan Hietarinne  2006  Salon Uimarit    1:37.59  3:27.87  5:19.73    7:02.27   
                     
 
Laji 5, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
          500m  600m  700m       











 
Roosa Tuomainen  2005  Salon Uimarit    1:12.03  2:28.73  3:47.14  5:06.00  10:22.75   
          6:26.25  7:47.47  9:07.40       
Kiia Metsäkonkola  2005  Salon Uimarit    1:22.95  2:52.55  4:21.83  5:51.77  11:49.03   
          7:23.49  8:53.42  10:23.79       
Maija Nurminen  2005  Salon Uimarit    1:35.21  3:27.99  5:25.98  7:26.91  15:33.75   
          9:29.40  11:32.59  13:34.40       
                     
 
Laji 5, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
          500m  600m  700m       











 
Linda Wallenius  1999  Salon Uimarit    1:11.27  2:30.31  3:52.81  5:17.17  10:56.86   
          6:42.17  8:08.63  9:33.61       
Fiia Pyykkö  2001  Salon Uimarit    1:18.31  2:47.54  4:18.67  5:51.03  11:57.21   
          7:23.75  8:57.11  10:30.51       
                     
 
Laji 6, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
          500m  600m  700m       











 
Verneri Lehtovaara  2004  Salon Uimarit    1:06.23  2:19.03  3:32.35  4:46.97  9:45.53   
          6:02.47  7:17.88  8:32.59       
Olli Havia  2004  Salon Uimarit    1:10.11  2:30.25  3:51.03  5:14.12  10:37.43   
          6:36.03  7:36.39  9:18.06       
Aku Hyrsylä  2003  Salon Uimarit    1:14.80  2:40.25  4:07.17  5:34.37  11:19.03   
          7:02.86  8:31.67  9:58.15       
Henry Vaga  2003  Salon Uimarit    1:27.08  3:06.96  4:49.33  6:33.29  13:19.51   
          8:16.07  10:00.03  11:41.51       
                     
 
Laji 10, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Verneri Lehtovaara  2004  Salon Uimarit            27.03   
Olli Havia  2004  Salon Uimarit            29.97   
Aku Hyrsylä  2003  Salon Uimarit            30.35   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  06 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  15:59